Kultuurikorraldaja
Category:
Õppekavarühm ja õppekava koostamise alus
ÕPPEKAVARÜHM: ÄRINDUS JA HALDUS: Humanitaaria ja kunstid, Muusika ja esituskunstid
ÕPPEKAVA KOOSTAMISE ALUS: Kultuurikorraldaja, tase 4
Eesmärk ja õpiväljundid
EESMÄRK: Koolituse lõpetanu on omandanud tööks vajalikud teadmised ja oskused
iseseisvalt korraldada kultuuri- ja huvitegevust.
ÕPIVÄLJUNDID:
Sihtgrupp ja õppe alustamise tingimused
SIHTGRUPP: Erialase kvalifikatsioonita, madala või aegunud erialase kvalifikatsiooniga
inimesed, kes soovivad kultuurikorraldajana tööd alustada. Koolituskorraldaja töö nõuab olulist avatust, loovust ja algatusvõimsust, paindlikkust, empaatiast, sallivust, pingetaluvust, täpsust ja korrektsust.
ÕPPE ALUSTAMISE TINGIMUSED: keskharidus
Õppe maht, õppe ülesehitus, õppekeskkond ja õppevahendid
ÕPPE KOGUMAHT: 160 akadeemilist tundi, millest 130 tundi on auditoorne töö ja praktilised ülesanded, 30 tundi- iseseisevtöö. Kursus on ehitatud loengute vormis koos praktiliste ülesannetega.
ÕPPEKESKKOND ja ÕPPEVAHENDID: Õppimise teoreetiline osa toimib Mittetulundusühing Ärikool auditooriumites Vilmsi 47, Tallinn. Liikumispuudega inimestel on ligipääs piiratud. Õppetöö läbiviimiseks keskuses on olemas sooja ja hea valgustusega õppeklassid. Avarad õpperuumid võimaldavad õppida mugavalt. Õppeklassid on varustatud tänapäevaste koolitusvahenditega (dataprojektor, arvuti, tahvel jm). Koolitusruumid (sh õppetehnika, õppevahendid) vastavad töötervishoiu ja tööohutuse seaduses sätestatud töötervishoiu ja -ohutuse nõuetele. Õppeprotsessi kirjeldus, sh õppe sisu, õppemeetodid ja – materjalid
ÕPPEPROTSESS, MEETODID JA MATERJALID: Auditoorne ja praktiline õpe toimib vastavalt tunniplaanile koolitaja juhendamisel. Auditoorne õpe tundi meetodid: kuulamis-, lugemis-, kirjutamisülesanded, suuline vestlus, rühmatööd. Ettevõtte praktika sooritatakse reaalses töökeskkonnas. Kõik vajalikud õppematerjalid antakse osalejatele tasuta koolituse keskuse poolt.
ÕPPE KIRJELDUS:
1. Paikkonna kultuurielu kavandamine
2. Kultuurisündmuse korraldamine ja vahendamine
3. Kultuurisündmuse ja -organisatsiooni turundamine
4. Huvitegevuse korraldamine ja koordineerimine
5. Kultuuriprojektide juhtimine
Hindamine ehk õppe lõpetamise tingimused
Lõpueksam on kombineeritud vormis, mis sisaldab testi(teadmised) ja praktilisi(oskused) harjutusi.
Lõpueksamile on lubatud õppijad, kes on saavutanud kursuse õpiväljundid ning osalenud vähemalt 75% kursuse mahust. Lõpueksam loetakse sooritatuks, kui õppija on andnud õiged vastused vähemalt 60% lõpueksamis esitatud küsimustele ning demonstreerinud praktilisi oskusi.
Väljastatavad dokumendid
Kui õppija on saavutanud õppekava õpiväljundid ning neid on koolituse käigus hinnatud(lõpueksam), väljastatakse õppijatele koolituse lõppedes tunnistus. Kui õpiväljundid on saavutatud osaliselt väljastatakse osalejatele tõend. Samuti väljastatakse tõend läbitud tundide kohta, kui osaleja katkestas mingil põhjusel koolituse, kuid oli osalenud vähemalt 50% auditoorsest õppest. Koolitaja kvalifikatsioon
Kõrgharidus, töökogemus õpetatavas valdkonnas
Lektorid: Katrin Kivisild Lisateenused “Pargi & reisi“parkla Torupilli Selveri juures. Tingimustega võib tutvuda siin
Hind: 1980€ + KM
_______________________
Programmi viimane heakskiitmine: 01.02.2023г. Number dokumendihaldussüsteemis: Ar/23-58 |
Add to Wishlist
Get course
Kestus:
160 tundi